يكشنبه 30 دي 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2082318
تعداد بازديد از سايت: 79603106
تعداد بازديد زيرپورتال: 2705731
اين زيرپورتال امروز: 121
در امروز: 132
اين صفحه امروز: 1
جدیدترین اخبار
1397/3/10 پنجشنبه
10:34:32
بازدید وزیر بهداشت از ساختمان در حال ساخت مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه استاندار مرکزی، رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک و سایر مسئولان از ساختمان در حال ساخت مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید گفت: باید تلاش بیشتری در دستور کار قرار گیرد تا ساختمان جدید مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک هرچه سریعتر به بهره برداری برسد و در این مسیر، امید است تا مشارکت های دولتی نیز همراه شود.

دکتر حسن قاضی زاده هاشمی افزود: این طرح تاکنون حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی می شود با تامین اعتبار لازم تا 18 ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی اظهار داشت: برای ساخت ساختمان جدید مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج) بیش از یک هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: تلاش خواهیم کرد تا سازمان برنامه و بودجه به موقع اعتبار لازم را تخصیص دهد تا این پروژه هر چه زودتر به بهره برداری برسد و یکی از بزرگترین کارهای خیر در حوزه درمان، برای مردم استان مرکزی و شهر اراک به انجام برسد.

دکتر قاضی زاده هاشمی در پایان گفت: در صورت تکمیل مراحل ساخت این پروژه، تامین تجهیزات مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved