چهارشنبه 28 آذر 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2080460
تعداد بازديد از سايت: 79228904
تعداد بازديد زيرپورتال: 2702616
اين زيرپورتال امروز: 82
در امروز: 1802
اين صفحه امروز: 12
جدیدترین اخبار
1397/4/27 چهارشنبه
09:05:38معاون استاندار مرکزی:
راهبرد اجتماعی کردن سلامت در استان مرکزی نهادینه شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اجتماعی کردن سلامت سرمایه بزرگی است که باید با سند امنیت غذایی و راهبردهای اجرایی هدفمند در این استان نهادینه شود.

به گزارش وب دا مرکزی، فتح الله حقیقی در چهل و هفتمین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان مرکزی، افزود: سند امنیت غذایی الگوی هر شهرستان در پیشبرد اهداف سلامت محور است و فرمانداران مکلف هستند با حساسیت این مهم را دنبال کنند.

وی اظهار داشت: سند امنیت غذایی استان باید حداکثر تا شهریورماه امسال آماده و تحویل شود و نیاز است که تا 10 روز آینده 6 کمیته تخصصی با تشکیل نشستی توسط دانشگاه علوم پزشکی اراک آخرین وضعیت را مورد بررسی قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با بیان اینکه، اجتماعی کردن سلامت از برنامه‌های اصلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، بیان کرد: تمام نهادها و آحاد جامعه باید در سلامت مشارکت هدفمند و اثربخش داشته باشند.

وی عنوان داشت: این استان در 10 شاخص امنیتی، انتظامی و اجتماعی در کشور برجسته است و در 15 شاخص با کشور برابری می کند و حوزه های اولویت دار برای بهبود مناسبات، ساماندهی حوادث ترافیکی درون و برون شهری و تجمعات است.

حقیقی، در پایان گفت: استان مرکزی در خصوص حوادث ترافیکی درون شهری رتبه 10 و در حوادث رانندگی برون شهری رتبه 9 کشور را به خود اختصاص داده است.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved