چهارشنبه 28 آذر 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2080469
تعداد بازديد از سايت: 79228922
تعداد بازديد زيرپورتال: 2702625
اين زيرپورتال امروز: 91
در امروز: 1820
اين صفحه امروز: 21
اخبار مهم
تقدیر معاونت بهداشتی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی اراک

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طی نامه از سوی دفتر بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از این دانشگاه در راستای اجرای مطلوب برنامه مشارکتی – حمایتی بهبود وضع تغذیه کودکان در سال 1392 تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دکتر بابک عشرتی افزود: بر اساس اعلام دفتر بهبود تغذیه جامعه با توجه به این که هدف اصلی برنامه بهبود وضع تغذیه کودکان مبتلا به سوء تغذیه خانوارهای نیازمند می باشد، نتایج عملکرد دانشگاه علوم پزشکی اراک بیانگر دستیابی به این شاخص در حد مطلوب بوده و در مقایسه با شش ماهه اول سال 92، این شاخص ارتقا یافته است.

دکتر بابک عشرتی افزود: ارتقای دانش تغذیه ای مادران نیز یکی دیگر از اهداف برنامه می باشد که وضعیت این شاخص نسبت به شش ماه اول سال 92 افزایش یافته که در صورت تداوم اقدامات انجام شده این شاخص ارتقای قابل توجهی خواهد یافت.

وی اظهار داشت: راه اندازی واحد مشاوره تغذیه و بهبودی وضع تغذیه کودکان از طریق مشاوره نیز یکی دیگر از اقدامات این برنامه است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان بیان کرد: در خصوص ارتقای دانش تغذیه ای کارکنان بین بخشی که یکی دیگر از اهداف برنامه است، این دانشگاه تلاش ارزنده ای داشته است و فعالیت های آموزشی قابل توجهی در طول شش ماهه سال 1392 انجام شده است.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
تقدیر, معاونت بهداشتی
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved