چهارشنبه 28 آذر 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2080475
تعداد بازديد از سايت: 79228949
تعداد بازديد زيرپورتال: 2702632
اين زيرپورتال امروز: 98
در امروز: 1847
اين صفحه امروز: 27
همایش ها و سمینارهاهمایش سراسری «قرآن‌پژوهی و طب» در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد

همایش سراسری قرآن‌پژوهی و طب با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، دبیر علمی همایش کشوری قرآن پژوهی و طب با بیان اینکه همایش قرآن‌پژوهی و طب از سال 1389 توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال 89 این همایش را به‌صورت استانی برگزار کرد و حدود 40 مقاله به این همایش ارسال شد.

دکتر داوود حکمت‌پو، با بیان اینکه این همایش در سال 90 به صورت منطقه‌ای به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد، افزود: در دومین سال برگزاری همایش قرآن پژوهی و طب بیش از 60 مقاله از دانشگاه های علوم پزشکی همجوار استان به این همایش ارسال شد.

وی با بیان اینکه امسال سومین همایش قرآن پژوهی و طب بصورت کشوری در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد، افزود: 132 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که 16 مقاله به بصورت سخنرانی ارائه می‌شود و 30 مقاله نیز به صورت پوستر پذیرفته شده است.

دبیر علمی همایش کشوری قرآن‌پژوهی و طب در پایان سطح کیفی مقالات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گزیده مقالات ارائه شده در قالب نرم‌افزار جمع‌بندی و همچنین بر روی سایت مدیریت تحقیقات دانشگاه در اختیار علاقه‌مندان قرار داده می‌شود.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک
کلمات کليدي
همایش کشوری قرآن پژوهی و طب, دانشگاه علوم پزشکی اراک


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved